Bomb Dope

Bomb Dope? A na co to komu? Komu to potrzebne? Nudzą Cię utarte schematy, a w miejskiej dżungli nie potrzebujesz przewodnika? Może jest zupełnie na odwrót, bo koszula z krawatem i korpo klimaty Ci świetnie służą?

Naszym zdaniem żadna opcja się nie wyklucza, a Bomb Dope jest dla każdego spragnionego najwyższej formy relaksu.

Just be cool, homie – nie da się trafić lepiej niż na imprezę organizowaną przez Bomb Dope!

Żyjąc po swojemu według, własnych zasad na pewno polubisz się z naszymi produktami.

Bomb Dope
Pokaż kategorie

Tysiące godzin spędzonych w naszym laboratorium zaowocowało powstaniem autorskiej mieszanki, która przede wszystkim ma bardzo silne działanie re-lak-su-ją-ce (w sensie, że wyp!3Rdala z butów), a do tego jest też słodkim pożegnaniem z gorzkawym posmakiem charakterystycznym dla innych shotów konopnych..

Bomb Dope jest doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla rekreacyjnych konsumentów, którzy szukają odprężenia podczas wyjścia ze znajomymi, ale sprawdzi się także w gronie domatorów introwertyków, którzy uwielbiają spokojne wieczory z ulubionym filmem.

Czy to jest po prostu suplement diety? Haha! No way! To suplement CBD, który zawiera naturalne fitoskładniki i flawonoidy idealnie nadając się dla osób poszukujących wrażeń i to bez korzystania z suszu konopnego. Mówią o nim “chmurka w płynie” i totalnie nie wiemy dlaczego (ale się domyślamy).

Opakowanie zawiera 60 porcji produktu, choć jest tak dobrze skondensowany, że można podzielić go nawet na 420, a efekty będą wciąż zauważalne.

Aha, ważne! Produkt przeznaczony jest tylko dla tych, którzy mogą już bez przypału oglądać programy TV z końca listy. Tak +18 ????

Drugie ważne! Pamiętaj aby spożywać go zgodnie z zaleceniami na opakowaniu.

Safety first!
Bomb Dope to SUPLEMENT DIETY z dodatkiem oleju konopnego zawierający naturalnie występujące fitoskładniki w tym terpeny i flawonoidy.

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA: Spożywać 2,5 ml raz dziennie – zawiera 456 mg oleju z nasion konopi siewnej tłoczonego na zimno wraz z naturalnie występującymi fitoskładnikami. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Nie stosować w przypadku zażywania jakichkolwiek leków, okresie ciąży i laktacji!

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży oraz karmiących. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem przed spożyciem.

Składniki
Woda, olej z nasion konopi siewnej (cannabis sativa l) tłoczony na zimno wraz z naturalnie występującymi fitoskładnikami, cukier, sok jabłkowy z soku zagęszczonego 3%, sok pomarańczowy z soku zagęszczonego 1,5%, sok z cytryny z soku zagęszczonego 0,5%, aromaty: cytrynowy, regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, emulgator: lecytyny (z soi), substancja konserwująca: benzoesan sodu, sorbinian potasu.

Alergeny: soja

Wartość odżywcza w 100ml: 1334 kJ/319 kcal,
tłuszcz: 29,3 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,4 g,
węglowodany: 9,1 g w tym cukry 6,6 g,
białko < 0,5 g, sól 0 g